
Міні-дитяче караоке з двома бездротовими мікрофонами та RGB підсвічуванням K120 HP227
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні-дитяче караоке з двома бездротовими мікрофонами та RGB підсвічуванням K120 HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид | Для домашнего пользования |
| Длина | 240 мм |
| Цвет | Розовый |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Направленность | Всенаправленный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Динамический |
| Частота | 10000 Гц |
| Ширина | 78 мм |
| Вес | 380 |
| Диаметр | 49 см |
💬 Відгуки покупців (1)
Upd: З приводу проблеми відповіли швидко. Зійшлись на компенсіції мікрофона (на той момент дитина вже знайшла подарунок, він і в такій комплектації зайшов). Відгук 4. Не хочеться псувати статистику самого магазину, як такого. Бо відповідають тут швидко та йдуть на зустріч. Проблема просто скоріше в самому товарі, як такому. Китайська якість і все. До шопу питаннь - вже немаю. Дякую за фітбек____________Старий текст:Відправили швидко. Дівчина телефонувала підтверджувала замовлення, теж все чітко.АлеВ опису до заповлення писав щоб перевірили перед відправкою. Мабуть неперевіряли, бо один з мікрофонів ... хто б міг подумати - виявився несправним.Хоч це і часта проблема взагалі під цим товаром, незалежно від продавця. Про це теж писав у повфдомленні до замовлення.Забирав замовлення кур'єром (приїхав пізно, майже о девятій вечора) тому не мав змоги перевірити сам (бо банально нічого не видно вночі, і мабуть кур'єру теж не дуже хотілось би дивитись як я по серед вулиці тестую "дитяче караоке 2 мікрофони"). Вирішив просто нікого не затримувати, і покластись на доброчесність магазину (до цього просто завжди писали в вайбер, якщо є якісь нюанси).І тепер два варіанти. Або дитина буде без подарунка на восьме березня або доведеться витрачати час та гроші в пошуку аналогічного.Якщо щось зміниться - зроблю допис
