
Міні джинсові шорти жіночі сексуальні М Блакитний
Продавець: Big Lavka
459,75 ₴613 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-584-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні джинсові шорти жіночі сексуальні М Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шорт от линии талии | 13 см |
| Застежка | Пуговицы |
| Международный размер | M |
| Обхват бедер | 99 см |
| Обхват талии | 78 см |
| Посадка | Заниженная талия |
| Размер женской одежды | 44 |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Джинс |
| Тип товара | Шорты |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Товар був у наявності


