
Міні принтер для фотографій та етикеток CAT Mini Printer Дитячий термопринтер без чорнила
Продавець: Kanctovar
549 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: BMP100-Ро/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні принтер для фотографій та етикеток CAT Mini Printer Дитячий термопринтер без чорнила». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний термопринтер з Bluetooth, 1200мАг + 1 рулон паперу, C19 / Дитячий міні принтер для телефону

Мобільний термопринтер А4 + 3 рулони паперу, від USB, M15 / Акумуляторний термопринтер / Міні принтер для телефону

Портативний принтер для наклейок B-3, Зелений/ Міні принтер для друку/Каманний термопринтер

Термопринтер + Термопапір 5 рулонів / Дитячий Bluetooth термопринтер / Міні принтер для телефону
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Метод печати | Термопечать |
| Скорость печати | 15 мм/с |
| Разрешение печати | 200 dpi |
| Максимальная длина печати | 200 мм |
| Максимальная ширина печати | 200 мм |
| Тип намотки | другая |
| Состояние | Новое |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 110 мм |
| Вес | 0.16 кг |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Взаимодействие с устройствами | Печать с устройств Android/iOS |
| Поддерживаемые материалы | Бумага, Бланковая бумага, Глянцевая бумага, Наклейки, Фотобумага, Этикетки |
| Цветность печати | Монохромный |
| Цвет корпуса | Бело-розовый |
| Тип устройства | Принтер |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


