
Міні вафельниця для віденських та бельгійських вафель для плити на газ ZD-F001
Продавець: Kanctovar
528 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 117861/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні вафельниця для віденських та бельгійських вафель для плити на газ ZD-F001». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Тип прибора | Вафельница |
| Количество выпеченных изделий | 1 |
| Размер выпеченных изделий | 13 см |
| Терморегулятор | Нет |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Индикатор готовности | Нет |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Сменные формы | Нет |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Отсек для хранения аксессуаров | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Система блокировки ручек | Нет |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Сменные формы для приготовления вафель | Нет |
| Сменные формы для гриля | Нет |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-15
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності


