
Міцна металева вішалка на коліщатках 120х150см Clothes Rack Black Стійка для речей
Продавець: Kanctovar
800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 6286/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міцна металева вішалка на коліщатках 120х150см Clothes Rack Black Стійка для речей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки, Колесики |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Полка для обуви | 5 шт |
| Полка для головных уборов | 0 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Ножки | металл |
| Ширина | 1500 мм |
| Высота | 120 мм |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-21
Задоволена!Швидке обслуговування !І річ досить якісна!
Переваги
Гарне обслуговування


