
Міцна складна сітка для сушіння риби, грибів, овочів та фруктів (35x35x65 см).
Продавець: Vint
250 ₴400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: code1663
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міцна складна сітка для сушіння риби, грибів, овочів та фруктів (35x35x65 см).». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 3 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 650 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Цвет корпуса | Синий |
| Высота секций | 200 мм |
| Вид секций | сетка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



