
Мобільна зарядка Power Bank LCD 9600mAh UKC ART:2176 - 9621
Продавець: Primetorg
440,37 ₴444,82 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 9621/2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Мобільна зарядка Power Bank LCD 9600mAh UKC ART:2176 - 9621». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходное напряжение | 2.1 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 1 мА |
| Особенности | Влагозащищенный корпус, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 28 мм |
| Функции зарядки | Стандартно |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-23
Гарний магазин. Замовлення зібрали та надіслали швидко. Два товари не підішли - без проблем зробили часткове повернення коштів.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-12-13
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-04
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2025-11-06
Продавец очень странно относится к своим клиентам. Просто неуважение.
Переваги
Неввічливий продавець


