
Модель 1:42 спортивного автомобіля Ford Mustang GT 2018 Синій
Продавець: Big Lavka
506,25 ₴675 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-818-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Модель 1:42 спортивного автомобіля Ford Mustang GT 2018 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 112 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-22
Дякую за швидку відправку, товар відповідає опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-28
Все супер. Дякую.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили


