
Модель машинки MN Model 99S Defender радіокерована повнопривідна 1:12 2,4G
Продавець: Mytorg
3 213,85 ₴3 781 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1009-322-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Модель машинки MN Model 99S Defender радіокерована повнопривідна 1:12 2,4G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 205 мм |
| Длина | 350 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 165 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип | Внедорожник |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-23
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


