
Модуль GSM GPRS SIM900 Shield для Arduino GSM 850 900 1800 1900 МГц Синій
Продавець: Mytorg
342,55 ₴403 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1010-646-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Модуль GSM GPRS SIM900 Shield для Arduino GSM 850 900 1800 1900 МГц Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Arduino |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Модуль |
| Тип модуля | Силовой |
| Ширина | 57 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13



