
Модуль підсилювача звуку IRS2092S моно 500 Вт
Продавець: Big Lavka
462,75 ₴617 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1015-052-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Модуль підсилювача звуку IRS2092S моно 500 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 102 г |
| Глубина | 42 мм |
| Длина | 97 мм |
| Количество каналов | 1 |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Отношение сигнал/шум | 90 дБ |
| Состояние | Новое |
| Схемотехника | Полупроводниковый |
| Тип | Усилитель мощности |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-22
2025-07-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-19
Але нажаль пристрій був не робочий. (Пробитий наскрізь вихідний транзистор)
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


