
Модуль швидкого заряджання 12 В 24 В до QC3.0 з чотирма USB-портами Чорний
Продавець: Mytorg
261 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1015-046-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Модуль швидкого заряджання 12 В 24 В до QC3.0 з чотирма USB-портами Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 90 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Модуль |
| Тип модуля | Коммуникационный |
| Ширина | 45 мм |
| Вес | 35..6 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


