
Монокристалічна гнучка сонячна панель 595x925x2.6 мм Flexible panel 100W Портативна сонячна панель
Продавець: Kanctovar
2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9581/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Монокристалічна гнучка сонячна панель 595x925x2.6 мм Flexible panel 100W Портативна сонячна панель». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 6.08 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 22.4 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Длина | 925 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Толщина | 26 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-05
К сожалению товара не было в наличии ! Ответили быстро хотя и заказал в 21.00
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна




