
Монокристалічна сонячна панель Solar board MONO 30W 17.5V 67x36x2 см Сонячна батарея
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00840/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Монокристалічна сонячна панель Solar board MONO 30W 17.5V 67x36x2 см Сонячна батарея». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 17.5 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Длина | 670 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Толщина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-27
2024-07-02





