
Монокуляр ручний 16 - 52 до 8000 метрів у чохлі Потужний монокуляр подвійного фокусування
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 998/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Монокуляр ручний 16 - 52 до 8000 метрів у чохлі Потужний монокуляр подвійного фокусування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Монокль |
| Назначение | Общего назначения |
| Тип кратности | Изменяемая |
| Минимальная кратность | 16 х |
| Максимальная кратность | 52 х |
| Фокусное расстояние | 5000 мм |
| Диаметр объектива | 40 мм |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 0.28 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна



