
Мультимедійний LED проектор PANOPLUS C80UP c WIFI
Продавець: Kanctovar
6 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14251/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультимедійний LED проектор PANOPLUS C80UP c WIFI». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Halston |
| Класс устройства | Портативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 1080p |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, HDMI, Wi-Fi |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 100~240 В |
| Материал | Пластик |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 45000 час |
| Мощность лампы | 45 Вт |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 4000 лм |
| Контрастность | 2200 |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 160 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Вес | 1.5 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-20
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


