
Мультимедійний портативний проектор для дому Vamvo YG300 Pro HD LED 2000 Лм
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 12878-М/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультимедійний портативний проектор для дому Vamvo YG300 Pro HD LED 2000 Лм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Класс устройства | Портативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 1080p |
| Интерфейсы | HDMI, jack 3.5 мм, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 100~240 В |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Контрастность | 2000 |
| Ширина | 142 мм |
| Высота | 92 мм |
| Глубина | 52 мм |
| Вес | 0.36 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-04
Переваги
Актуальний опис




