
Мультимедійний проектор для дому UKC UC68 з WIFI Чорний
Продавець: Kanctovar
3 499 ₴3 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 13974/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультимедійний проектор для дому UKC UC68 з WIFI Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Класс устройства | Портативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 1080p |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, HDMI, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 100~240 В |
| Материал | Пластик |
| Тип лампы | LED |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Мощность лампы | 55 Вт |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 80 лм |
| Контрастность | 800 |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Вес | 0.9 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




