
Мультиметр-ручка цифрова Aneng A3008 з РК дисплеєм / АВТО режим / ліхтарик
Продавець: VNGSM
520 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності490 замовлень
Артикул: 2000996132356
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Мультиметр-ручка цифрова Aneng A3008 з РК дисплеєм / АВТО режим / ліхтарик». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Aneng |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 22 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 170 мм |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Монитор | LCD |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Подсветка дисплея | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Цвет | Черный |
| Цветопередача | Цветная |
| Ширина | 25 мм |
| Язык интерфейса | Английский |
| Вес | 37 |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-13
Ціна якість
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-03-05
Супер!!!
Переваги
Актуальний опис2026-03-01
2026-02-28
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності