
Мультиметр цифровий тестер XL830L / 600V DC-10A / функція Hold / підсвічування
Продавець: VNGSM
160 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 2000996194651
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мультиметр цифровий тестер XL830L / 600V DC-10A / функція Hold / підсвічування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 34 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 143 мм |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Монитор | ЖК |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Подсветка дисплея | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Цвет | Желтый |
| Цветопередача | Монохромная |
| Ширина | 70 мм |
| Язык интерфейса | Английский |
| Вес | 310 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-27
Все ок. Товар працює. Відправили в той же день. Рекомендую
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець