
Музична іграшка "Танцюючий восьминіг" з LED-підсвіткою 158-21C Зелений
Продавець: Kanctovar
499 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17285-2-Зел/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична іграшка "Танцюючий восьминіг" з LED-підсвіткою 158-21C Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Пластик |
| Особенности | USB-разъем, Световые эффекты, Движимая, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 12.8 см |
| Длина | 8.6 см |
| Высота | 21.5 см |
| Вес | 350 г |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зеленый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець


