
Музична колонка Bluetooth з годинником, радіо та RGB підсвічуванням Kimiso KMS-K12 Чорна
Продавець: Kanctovar
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8820/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музична колонка Bluetooth з годинником, радіо та RGB підсвічуванням Kimiso KMS-K12 Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 3 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Интерфейсы | micro USB |
| Минимальная частота | 80 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | FM-приемник, Часы (будильник), Подключение к ПК |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 88 мм |
| Высота | 83.5 мм |
| Глубина | 88 мм |
| Название прайс-листа | NP-20210915-MIX-G |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець


