
Музичні дротові акустичні колонки для комп'ютера в дерев'яному виготовленні 2.0 FT-2031
Продавець: Kanctovar
649 ₴849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 9647/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичні дротові акустичні колонки для комп'ютера в дерев'яному виготовленні 2.0 FT-2031». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Акустическое оформление | Открытого типа |
| Вес | 0.85 кг |
| Высота | 165 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 90 Гц |
| Мощность | 3 Вт |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Компьютерная |
| Тип акустической системы | Активная |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Чувствительность | 60 дБ |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-19
Скасував відправлення бо вже не потрібні вибачаюся за клопоти.А так раджу всім
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


