
Музичний кермо з українською озвучкою та світловими ефектами Limo Toy 7737 UK
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 7737 UK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Музичний кермо з українською озвучкою та світловими ефектами Limo Toy 7737 UK». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Тип | Руль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Ширина | 19.5 см |
| Длина | 19.5 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-25
Переваги
Актуальний опис2024-10-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


