
М'яка іграшка 90 см подушка Кіт сірий HP227
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «М'яка іграшка 90 см подушка Кіт сірий HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр | 10 см |
| Цвет | Серый |
| Материал | Плюш |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Животное |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 10 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
Замовлення прийшло швидко...але замовляла подушку кіт-батон сірого кольору а прийшов рудий...
Товар був у наявності, відправили швидко, що дуже порадувало. Але коли забрав у поштоматі то був м'яко кажучи здивований, пакет нової пошти був не заклеїний і пошкоджений. Не знаю чий косяк перевізника чи відправника. Також коли відкрив пакунок то виявив що іграшка була меншого розміру, замість заявлених в описі 90см лише 60см. Також було не вірно розраховано розмір/вагу. Чомусь нарахували аж 4.61 кг. Товар без упаковки, та з явними забрудненнями, і чия це вина теж не зрозуміло, бо якби було додатково запаковано в поліетилен то цього можна було б уникнути. Іграшка прикольна, але доведеться її гарно випрати, бо забруднена чорнилом ручки і ще чимось. Взагалі магазин обдурив із замовленням, дитина чекала більшу іграшку, а прийшло що прийшло. Шахраї одним словом



