
М'яка іграшка-подушка Кіт коричневий 50 см HP227
Продавець: HappyHouse
115 ₴158 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 50KMGKGRSHKC19
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка-подушка Кіт коричневий 50 см HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка іграшка-подушка Кіт-обіймашка 60 см на блискавці з пледом 110х160 см EL-2117-24 Сіра

М'яка іграшка-подушка Кіт Батон 90 см, EL-2117-7, Сірий / Іграшка дитяча обіймашка довгий кіт

М'яка іграшка-подушка Кіт Батон 100 см, EL-2117-24, Коричневий / Плюшева м'яка іграшка / Дитяча іграшка

М'яка іграшка-подушка Кіт Батон 90 см, EL-2117-7, Коричневий / Іграшка дитяча обіймашка довгий кіт
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр | 7 см |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Плюш |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Животное |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-19
Кот картинці не відповідає - похудав, поки їхав