
М'яка іграшка-подушка обіймашка на блискавці Кіт Батон 50 см Сірий
Продавець: Kanctovar
299 ₴500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7685-2/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка іграшка-подушка обіймашка на блискавці Кіт Батон 50 см Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка іграшка-подушка обіймашка на блискавці Хаскі Батон 90 см Сірий Плюшевий довгий Пес для сну та анти стрес

М'яка іграшка-подушка обіймашка на блискавці Кіт Батон 70 см Сірий Плюшевий довгий Кіт для сну та анти стрес

М'яка іграшка-подушка обіймашка на блискавці Кіт Батон 110 см Рудий Плюшевий довгий Кіт для сну та анти стрес

М'яка іграшка-подушка обіймашка на блискавці Кіт Батон 50 см Рожевий Плюшевий довгий Кіт для сну та анти стрес
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота | 17 см |
| Диаметр | 12 см |
| Длина | 50 см |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепон |
| Состояние | Новое |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 17 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


