
М'яка плюшева іграшка-антистрес гусак 110 см іграшка-обіймашка для дітей плюшева подушка довгий гусак YU227
Продавець: YouShine
364 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 110SMGSDMGKGRSHK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка плюшева іграшка-антистрес гусак 110 см іграшка-обіймашка для дітей плюшева подушка довгий гусак YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Белый |
| Материал | Плюш |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Игрушка антистресс |
| Вес | 820 кг |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-23
2025-10-08
Гарний гусь. Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності