
М'який килимок з музичною панеллю і брязкальцями Huanger HE0650-651 Килимок для немовляти
Продавець: Velotrend
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: HE0650-651
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'який килимок з музичною панеллю і брязкальцями Huanger HE0650-651 Килимок для немовляти». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | HUANGER |
| Возраст | С рождения |
| Высота | 400 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 750 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 580 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-21
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна