
Мильниця настінна дворівнева для ванної чорна з білим HP227
Продавець: HappyHouse
87 ₴102,7 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6798878
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мильниця настінна дворівнева для ванної чорна з білим HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 170 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип крепления | Наклейка стикер |
| Тип мыльницы | Настенная |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-28
Замовлення: мильниця настінна двохрівнева отримав дуже швидко. Товар повністю відповідає опису. Дуже зручна у використанні, має сучасний дизанерський вигляд, можливе вертикальне або горизонтальне кріплення. Легка і швидка у монтажі-клейка стрічка.Рекомендую продавця до співпраці. 👍💯
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності