
Миша ігрова провідна Logitech G102 з RGB підсвічуванням Чорний
Продавець: Mytorg
376,55 ₴443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 1014-948-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Миша ігрова провідна Logitech G102 з RGB підсвічуванням Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Logitech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 85 г |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 116 мм |
| Количество клавиш мыши | 6 |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Проводное |
| Разрешение оптического сенсора | 8000 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 62 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-08-26
Купил мишку и пластик 6/10Миханика8/10
Переваги
Товар не відповідав опису2025-04-11
2025-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець



