
Миша Rapoo MT750S бездротова для ноутбука акамуляторна Чорний
Продавець: Mytorg
1 968,6 ₴2 316 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1011-256-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Миша Rapoo MT750S бездротова для ноутбука акамуляторна Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Rapoo |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 49 мм |
| Дизайн мыши | Для правой руки |
| Длина | 122 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество клавиш мыши | 8 |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Разрешение оптического сенсора | 3200 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Тип беспроводной связи | Bluetooth |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


