
Миша UKC USB вертикальна ігрова 2,4 ГГц бездротова
Продавець: Big Lavka
309,75 ₴413 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1007-089-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Миша UKC USB вертикальна ігрова 2,4 ГГц бездротова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 123 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 62 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-06
добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


