
Миша вертикальна бездротова Delux M618C Чорний
Продавець: Big Lavka
605,25 ₴807 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1009-727-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Миша вертикальна бездротова Delux M618C Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Delux |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 115 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 81 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-29



