
Миска непроливайка для собак і кішок з плаваючим диском та захистом від бризок Magic Bowl 1.5 л
Продавець: Kanctovar
299 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: MNMB32/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Миска непроливайка для собак і кішок з плаваючим диском та захистом від бризок Magic Bowl 1.5 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Миска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Объем | 1.5 л |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Длина | 222 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Высота | 78 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-03-20
Миска сподобалась👍
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-01-12
2025-01-09
2024-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


