
Миттєва дитяча відеокамера з цифровим друком на 720p з функцією запису A3X Рожевий
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: d400/RB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Миттєва дитяча відеокамера з цифровим друком на 720p з функцією запису A3X Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип фотоаппарата | Компактный |
| Количество мегапикселей | 20 Мп |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Режим записи видео | 1280х720/24 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 120 мм |
| Толщина | 60 мм |
| Вес | 234 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець


