
Миттєвий водонагрівач із душем LY47 Бойлер кран настінний проточний
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 15762/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Миттєвий водонагрівач із душем LY47 Бойлер кран настінний проточний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Производительность | 8 литр/мин |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Рабочее давление | 0.04 бар |
| Способ установки | Встроенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Кран | Да |
| Душевая лейка | Нет |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-18
Замовлення відправили швидко.Впринципі все працює. Єдине, що зі шлангу душу трохи сочиться вода. Є певне пошкодження. Але це помітити можна було лише після монтажу і використання.А так все гаразд
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


