
Мийка високого тиску на 2 акумулятори 48 V для автомобіля 1000 W
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: MG/15755-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мийка високого тиску на 2 акумулятори 48 V для автомобіля 1000 W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MHZ |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина шланга высокого давления | 5 м |
| Количество баков для моющего средства | 1 |
| Максимальная производительность | 240 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 50 град. |
| Максимальное давление | 30 бар |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Назначение | Многофункциональный |
| Объем бака для моющего средства | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності






