
Набір 2шт Вуличний ліхтар на сонячній батареї з датчиком руху, SH-1605 / Світильник вуличний / Прожектор
Продавець: GoodChoise
350,59 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234573956(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір 2шт Вуличний ліхтар на сонячній батареї з датчиком руху, SH-1605 / Світильник вуличний / Прожектор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 13 см |
| Датчик движения | Да |
| Длина | 10.2 см |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 0.55 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Тип питания | Аккумулятор, Солнечная батарея |
| Форма плафона | Квадратная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 5.3 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-12
Щиро вдячні за вашу підтримку і позитивні враження.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності