
Набір Акумулятор Jarrett 12V 150Ah+Гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM 1500W зі струмом 10/20A 160-275V, MPPT
Продавець: Kanctovar
29 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 37155+1*150Ah/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір Акумулятор Jarrett 12V 150Ah+Гібридний інвертор MUST PV18-1512VPM 1500W зі струмом 10/20A 160-275V, MPPT». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Must |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Номинальное выходное напряжение | 200~240 В |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 3000 Вт |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Нет |
| Вес | 5.75 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


