
Набір акумуляторних інструментів + 2 АКБ, 5 дисків, 24V, Жовтий / Шліфувальна машина / Шуруповерт / Міні болгарка
Продавець: GoodChoise
999,6 ₴1 428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234589549
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір акумуляторних інструментів + 2 АКБ, 5 дисків, 24V, Жовтий / Шліфувальна машина / Шуруповерт / Міні болгарка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Набір акумуляторних інструментів 4в1 + 4 АКБ 68V, у кейсі / Дриль-шуруповерт / Болгарка / Перфоратор / Гайковерт

Набір акумуляторних інструментів у кейсі 3в1 + 2 АКБ 48V, Жовтий / Болгарка / Перфоратор / Шуруповерт

Набір акумуляторних інструментів (міні пила + секатор) + 2АКБ, в кейсі / Акумуляторний секатор / Ланцюгова пила

Набір акумуляторних інструментів 3в1 AOTUO (перфоратор, болгарка, гайковерт) 48Vf (21V) 4000 mAh
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1 кг |
| Количество инструментов в наборе | 2 |
| Набор ручного инструмента | набор электромонтажного инструмента |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор электроинструмента |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Мощность | 800 Вт |
| Скорость вращения | 1500 об/мин |
| Диаметр диска | 76 мм |
| Максимальний момент, що крутить: | 40 Нм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-08
Вітаємо! Ваша довіра — це наша головна нагорода. Дякуємо від щирого серця!
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-02-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили