
Набір акумуляторний 48V для догляду за садом Ланцюгова пила та Газонокосарка з колесами та насадками
Продавець: Velotrend
1 999 ₴2 749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 0179/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір акумуляторний 48V для догляду за садом Ланцюгова пила та Газонокосарка з колесами та насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс |
| Высота скашивания | 30 мм |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Количество колес | 2 шт |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Максимальная ширина скашивания | 150 мм |
| Максимальное количество оборотов | 20000 об/мин |
| Материал деки | Сталь |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Регулировка высоты скашивания | Нет |
| Скорость вращения ножей | 20000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Тип привода колес | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Тип штанги | Прямая |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності