
Набір біт AOTUO 1/4" 10 шт для викруток та шуруповертів
Продавець: Fenix Shops
99 ₴150 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 5106
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір біт AOTUO 1/4" 10 шт для викруток та шуруповертів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Шестигранный |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Шестигранник привода | Внутренний |
| Длина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Квадрат | 1/4" |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-03-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили