
Набір блискіток у баночці з 12 кольорів по 15 грам для рукоділля в упаковці 12 шт
Продавець: Kanctovar
120 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 106551/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір блискіток у баночці з 12 кольорів по 15 грам для рукоділля в упаковці 12 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 15 г |
| Вид творчества | Рукоделие |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Высота | 6.5 см |
| Диаметр | 10.5 см |
| Длина | 7.5 см |
| Количество цветов | 12 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Колба |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


