
Набір для дівчаток – бірюзовий (4в1.) Рюкзак, сумка, косметичка, пенал
Продавець: Vint
360 ₴638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: code914
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Набір для дівчаток – бірюзовий (4в1.) Рюкзак, сумка, косметичка, пенал». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Цвет | Бирюзовый |
| Состояние | Новое |
| Наименование товара | Модный набор для девочек: рюкзак, сумка, косметичка и пенал |
| Особенности | Качественный пошив, очень вместительный, яркий дизайн, влагонепроницаемый материал, качественные металлические замки |
| Функции | Регулируемые удобные лямки, одно отделение, передний карман на молнии, наличие боковых карманов, внутри подкладка и карман под габаритный гаджет, снаружи много дополнительных карманов |
| Материал | Полиэстер, водоотталкивающая ткань |
| Размеры сумочки | 24*20*6 см |
| Размеры косметички | 20*12 см |
| Размеры пенала | 17*6*3 см |
| Размеры рюкзака | 41*28*13 см |
| Цвета | Мятный |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-27
2025-04-30
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності





