
Набір для гольфу дитячий Dinosaur Зелений
Продавець: Big Lavka
350,25 ₴467 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-921-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для гольфу дитячий Dinosaur Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 500 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Гольф |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-14
Отримали, доставка була тривалістю як і обговорювали. Дитина зараз грається, задоволена вибором.



