
Набір для малювання в алюмінієвій валізці 145 предметів "Єдиноріг" Синій
Продавець: Kanctovar
499 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 14645-3С/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір для малювання в алюмінієвій валізці 145 предметів "Єдиноріг" Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для малювання "Єдиноріг" на 145 предметів в алюмінієвому кейсі Рожевий

Дитячий художній набір для малювання 150 предметів у зручному кейсі з ручкою

Набір для малювання в алюмінієвій валізці 145 предметів "Єдиноріг" Рожевий

Набір для малювання в алюмінієвій валізці 145 предметів "Єдиноріг" Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 9 см |
| Длина | 34 см |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 25 см |
| Упаковка | Кейс |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Вид творчества | Рисование |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-07
Все получили, крестница в восторге. Спасибо
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались2023-12-31
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


