
Набір для стриження волосся з насадками різної довжини VGR V-033 дротовий тример працює від мережі 220 В
Продавець: Onlylee
620 ₴696 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-V-033
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір для стриження волосся з насадками різної довжини VGR V-033 дротовий тример працює від мережі 220 В». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Багатофункціональний бездротовий тример набір для стриження волосся гоління і носа VGR V-012 6 в 1 Чорний

Багатофункціональний набір для стриження волосся й бороди з тримером 10 в 1 Geemy GM-592

Багатофункціональний набір для стриження волосся й бороди з тримером 11 в 1 Kemei KM-600

Чоловічий набір для стриження волосся й бороди 11 в 1 Geemy GM-562 з тримером
📋 Технічні характеристики
| Цвет корпуса | Черный |
| Длина сетевого шнура | 2.5 м |
| Щеточка для чистки | Да |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Количество насадок | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество установок длины | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-30