
Набір для стрижки 3 в 1 Gemei GM-595 Електрична бритва з триммером для бороди
Продавець: Kanctovar
449 ₴500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2602/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для стрижки 3 в 1 Gemei GM-595 Електрична бритва з триммером для бороди». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для стрижки 2в1 (9 насадок) від USB, VGR V-640, Чорний / Акумуляторна машинка для стрижки / Тример для стрижки

Чоловічий набір для стрижки 6в1, 14 насадок, VGR V-102 / Акумуляторний тример для бороди та тіла

Акумуляторна машинка для стрижки 6в1 з USB, VGR V-106 / Набір для стрижки волосся та бороди / Чоловічий тример

Універсальний набір для стрижки та гоління 4 в 1 Geemy GM-7761 Тример-бритва з різними насадками та дисплеєм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Gemei |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 3 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 3 |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Бритвенная насадка | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 45 мин |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Дорожный футляр | Нет |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Вес | 0.2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


