
Набір для суші Квітуча сакура 6 предметів Червоний
Продавець: Mytorg
800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1015-633-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для суші Квітуча сакура 6 предметів Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 90 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Длина | 225 мм |
| Количество предметов в наборе | 12 |
| Материал | Керамика |
| Тип | Набор для суши |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-26
Дуже сподобалось швидке та оперативне обслуговування. Замовляла в вечері і відправили одразу ж на ранок слідую чого дня
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


